
Шифоновий квітковий сарафан - гірчичний цвет, ONE SIZE
1 380 ₴
- В наявності
- Код: 826166
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шифоновий квітковий сарафан — це легкий і повітряний варіант для ніжних літніх образів. Прозорий шифон із квітковим принтом створює відчуття легкості та руху, додаючи образу романтичного настрою.
Модель має регульовані бретелі, що дозволяють ідеально підлаштувати посадку, а потайна блискавка збоку забезпечує зручність у носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Гірчичний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Застібка | Блискавка |
| Сезон | Літо |
| Вид виробу | Сарафан |
| Основні | |
| Матеріал | Шифон |
| Тип | Бретелі |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 40см |
| Ширина по стьобах | 46 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 42см |
| Фасон | максі |
| Склад тканини | 75% віскоза, 20% поліестер, 5% еластан |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Тканина | Шифон |
| Візерунок | квітковий |
| Країна | Китай |
| Стиль | гламурний |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Молния |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
| Довжина виробу, см | 131см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴




