
Еластичний лонг з трояндами - темно-сірий цвет, ONE SIZE
930 ₴
- В наявності
- Код: 1365
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Еластичний лонг із трояндами — виразна та жіночна модель, яка привертає увагу деталями. Приталений крій красиво підкреслює фігуру, а еластична тканина м’яко облягає тіло, забезпечуючи комфорт протягом усього дня. Кругла горловина робить образ гармонійним і збалансованим.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | One size |
| Стиль | Романтичний |
| Тип тканини | Сітка |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | Темно-сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 40см |
| Довжина переду виробу, см | 56 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 76 см |
| Фасон | приталений |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 54см |
| Склад тканини | 90% бавова, 10% еластан |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Тканина | Трикотаж |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴

