
Мініспідниця з мереживними квітами - молочний цвет, S (є розміри)
835 ₴
- В наявності
- Код: 2523
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мініспідниця з мереживними квітами — це ефектне стильне рішення для створення яскравих і жіночних образів. Декор у вигляді квітів із мережива та паєток додає об’єму й делікатного блиску, привертаючи увагу та підкреслюючи індивідуальність.
Приталений крій красиво сідає по фігурі, акцентуючи силует, а потайна блискавка ззаду забезпечує акуратну та зручну посадку без зайвих деталей.
У спідниці є тонка підкладка у вигляді шортів.
Спідниця легко комбінується з базовими топами, сорочками чи корсетами, формуючи готовий образ, який виглядає дорого та доречний як для вечірніх виходів, так і для особливих подій.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид спідниці | Міні |
| Колір | Молочний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Поліестер |
| Склад | 100% поліестер |
| Стиль | Класичний |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Застібка | Блискавка |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 37см; L - 40см |
| Ширина по стьобах | S - 46см; M - 48см; L - 50см |
| Фасон | міні |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Вид виробів | Спідниця |
| Тканина | Поліестер |
| Візерунок | квітковий |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Молния |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Довжина виробу, см | S - 37см; M - 37см; L - 38см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 835 ₴





