
Легкі спортивні шорти - білий цвет, M (є розміри)
600 ₴
- В наявності
- Код: 99760
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкі спортивні шорти — це комфортний варіант для активного дня, тренувань або літніх прогулянок. Тонка тканина забезпечує легкість у носінні та дарує відчуття комфорту навіть у спекотну погоду.
Модель має еластичну резинку в поясі, яка добре фіксується та не сковує рухів.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Тип товару | Шорти |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Шорті |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 28см; M - 29см; L - 29см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 6см; M - 7см; L - 7см |
| Застежка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 95% поліестер, 5% еластан |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Мікроплащівка |
| Фасон | розширений |
| Ширина по стьобах | S - 60см; M - 64см; L — 68 см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 30см; M - 32см; L - 34см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴




