
Вільний костюм у смужку із жилетки та штанів - білий цвет, S (є розміри)
2 195 ₴
- В наявності
- Код: 00150
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вільний костюм у смужку із жилетки та штанів — це сучасний і стильний варіант для образів у трендовому casual та smart-casual стилі. Вертикальна смужка візуально витягує силует, а вільний крій додає легкості та комфорту у носінні.
Подовжена жилетка з коміром застібається на ґудзик і виглядає лаконічно та актуально.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Міжнародний розмір | S |
| Стиль | Класичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Візерунок | смужка |
| Довжина переду виробу, см | S - 70см; M - 70см; L - 70см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 107см; M - 107см; L - 107см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 72см; M - 72см; L - 72см |
| Застежка | гудзик |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 64% поліестер, 33% віскоза, 3% еластан |
| Стан | Нове |
| Тканина | Костюмна тканинна |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стьобах | S - 70см; M - 71см; L - 72см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 35см; M - 36см; L - 36см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 54см; M - 55см; L - 56см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 195 ₴




