
Костюм із сорочки та спідниці з мереживними вставками - білий цвет, ONE SIZE
2 025 ₴
- В наявності
- Код: 913500
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Костюм із сорочки та спідниці з мереживними вставками — це витончений комплект, який поєднує ніжність, жіночність і легкий акцент на елегантність. Тканина з делікатним блиском нагадує шовк, красиво переливається на світлі та додає образу особливого шарму.
Сорочка застібається на ґудзики, а рукави та низ виробу оздоблені мереживом, що підкреслює витонченість дизайну.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Білий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Шовк |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина по боковому шву, см | 100см |
| Ширина по стьобах | 62 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 50см |
| Довжина переду виробу, см | 67 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 71 см |
| Фасон | вільний |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 45 см |
| Склад тканини | 85% бавовна, 15% поліестер |
| Вид виробів | Костюм-трійка |
| Тканина | Штучний шовк |
| Візерунок | інше |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Китай |
| Стиль | Вечерний |
| Ширина по поясу, см | 32 см |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Ґудзики |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 025 ₴





