
Вільний однотонний костюм із сорочки та штанів - коричневий цвет, ONE SIZE
2 070 ₴
- В наявності
- Код: 9060
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вільний однотонний костюм із сорочки та штанів — це легкий і комфортний варіант для повсякденних літніх образів. Мінімалістичний дизайн виглядає сучасно та легко адаптується під різні стилі й настрої.
Сорочка з коротким рукавом застібається на ґудзики, має напівкруглий низ і подовжену спинку, що красиво виглядає як навипуск, так і в заправленому варіанті.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Коричневий |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Молодіжний |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 37 см |
| Довжина по боковому шву, см | 106 см |
| Ширина по стьобах | 72 см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 77 см |
| Довжина переду виробу, см | 75см |
| Довжина рукава від горловини, см | 44 см |
| Фасон | вільний |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 16см |
| Склад тканини | 80% віскоза, 20% поліестер |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Тканина | Віскоза |
| Довжина по спинці, см | 77 см |
| Візерунок | однотонний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Ґудзики |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴




