
Довга в'язана сукня з ажурними візерунками - білий цвет, ONE SIZE
1 070 ₴
- В наявності
- Код: 51280
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довга в’язана сукня з ажурними візерунками — це стильний і легкий варіант для літніх образів із акцентом на фактуру та жіночність. Ажурна в’язка додає образу легкості та створює ефектний силует із делікатною прозорістю.
Модель на бретелях має відкриту спину, що виглядає витончено та додає образу особливого настрою.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 37 см |
| Ширина по стьобах | 44 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 42см |
| Фасон | максі |
| Склад тканини | 50% акрил, 50% бавовна |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Тканина | Ажур |
| Візерунок | ажурна в'язка |
| Країна | Китай |
| Стиль | Вечерний |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Стан | Нове |
| Довжина виробу, см | 137 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴




