
В'язана силуетна сукня з акцентним швом - помаранчевий цвет, ONE SIZE
1 055 ₴
- В наявності
- Код: 67640
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В’язана силуетна сукня з акцентним швом — це стильний і сучасний варіант, який красиво підкреслює фігуру та виглядає лаконічно й ефектно. Щільна в’язка додає виробу структури, добре тримає форму та не просвічується.
Модель на бретелях має еластичну тканину, яка гарно тягнеться та комфортно сідає по фігурі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Помаранчевий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 см |
| Ширина по стьобах | 38см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 38см |
| Довжина переду виробу, см | 127 см |
| Фасон | міді |
| Склад тканини | 50% акрил, 50% бавовна |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Тканина | В'язка |
| Візерунок | інше |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 055 ₴




