
Атласна сукня з мереживом у білизняному стилі - білий цвет, ONE SIZE
1 225 ₴
- В наявності
- Код: 91660
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Атласна сукня з мереживом у білизняному стилі — це витончений і жіночний варіант для елегантних образів із легким романтичним акцентом. Атласна тканина красиво переливається на світлі, підкреслюючи плавність силуету та додаючи образу особливого шарму.
Модель має тонкі бретелі з регулюванням, що дозволяє ідеально підігнати посадку по фігурі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 48 см |
| Ширина по стьобах | 50см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 43см |
| Довжина переду виробу, см | 149 см |
| Фасон | максі |
| Склад тканини | 70% бавовна, 30% поліестер |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Тканина | Сатін |
| Візерунок | мереживо |
| Країна | Китай |
| Стиль | Вечерний |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 225 ₴




