
Жіночі сині джинси-кльош - темно-синій цвет, 42р (є розміри)
1 862 ₴
- В наявності
- Код: 2421
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночі сині джинси-кльош із бахромою знизу — стильна модель у ретро-настрої, яка додає образу витонченості та легкого акценту. Насичений синій відтінок виглядає універсально, а бахрома робить модель більш виразною та трендовою.
Джинси приталені по фігурі та розкльошуються від коліна, формуючи елегантний силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Стиль | Молодіжний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Джинсі |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 118см; 36 - 117см; 38 - 119см; 40 - 119см; 42 - 119см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 88см; 36 - 88см; 38 - 89см; 40 - 89см; 42 - 89см |
| Застежка | Молния |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Розмір жіночого одягу | 42 |
| Розмір на фото | 34 |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 98% котон, 2% еластан |
| Стан | Нове |
| Тканина | Джинс |
| Фасон | клеш |
| Ширина по стьобах | 34 - 46см; 36 - 48см; 38 - 50см; 40 - 52см; 42 - 54см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 34см; 36 - 36см; 38 - 38см; 40 - 40см; 42 - 42см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 862 ₴





