
Класичний костюм із жилетки з гіпюром і широких штанів - блакитний цвет, S (є розміри)
1 955 ₴
- В наявності
- Код: 26001
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний костюм із жилетки з гіпюром і широких штанів — це елегантний і сучасний варіант для стильних образів із жіночним акцентом. Однотонний дизайн виглядає стримано та вишукано, а гіпюрові деталі додають витонченості й особливого шарму.
Жилетка застібається на ґудзики та має декоративний гіпюр на спинці із зав’язками, що створює ефектний акцент і дозволяє красиво підкреслити силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Блакитний |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Класичний |
| Тип тканини | Гіпюр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 49см; M - 50см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 109см; M - 109см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 77см; M - 77см |
| Застежка | Ґудзики |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 62% бавова, 38% нейлон |
| Стан | Нове |
| Тканина | Бавовна |
| Фасон | прямий |
| Ширина по стьобах | S - 62см; M — 64 см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 35см; M - 37см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 49см; M — 51 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 955 ₴




