
Атласний костюм із гіпюром із блузи та короткої спідниці - сірий цвет, ONE SIZE
1 500 ₴
- В наявності
- Код: 8660
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Атласний костюм із гіпюром із блузи та короткої спідниці — це витончений і жіночний комплект для ефектних образів із романтичним настроєм. Атласна тканина красиво переливається на світлі, а гіпюрові деталі додають делікатності та елегантності.
Блуза вільного прямого крою має рукави-ліхтарики та застібається на ґудзики, створюючи легкий і витончений силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Сірий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Гіпюр |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 36 см |
| Довжина по боковому шву, см | 44 см |
| Ширина по стьобах | 52 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 45 см |
| Довжина переду виробу, см | 55 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 30см |
| Фасон | вільний |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 6 см |
| Склад тканини | 60% бавовна, 20% акрил, 20% поліестер |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Тканина | Атлас |
| Візерунок | однотонний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Туреччина |
| Стиль | гламурний |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Ґудзики |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴




