
Класичні котонові шорти - білий цвет, M (є розміри)
1 020 ₴
- В наявності
- Код: 160100
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичні котонові шорти — це універсальний варіант для літнього гардероба, який поєднує комфорт, лаконічний стиль і практичність. Однотонний дизайн виглядає акуратно та легко адаптується під різні образи — від casual до більш елегантних.
Модель застібається на ґудзик і блискавку, має розкльошений фасон і складки спереду, які додають легкості силуету та забезпечують комфортну посадку.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Білий |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Тип товару | Шорти |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Шорті |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 40см; M - 40см; L — 41 см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 10см; M - 10см; L - 11см |
| Застежка | Молния |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 100% котон |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний |
| Тканина | Котон |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стьобах | S - 56см; M - 58см; L - 60см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 33см; M - 35см; L - 37см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴




