
Трикотажні однотонні шорти - блакитний цвет, S (є розміри)
990 ₴
- В наявності
- Код: 33710
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трикотажні однотонні шорти — це комфортний і універсальний варіант для щоденних літніх образів. Лаконічний дизайн легко поєднується з базовими речами, а розкльошений фасон додає легкості та свободи рухів.
Модель має еластичну резинку в поясі та зав’язки, що дозволяють комфортно регулювати посадку.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Тип товару | Шорти |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Шорті |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 37см; M - 37см; L - 38см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 8см; M - 8см; L - 9см |
| Застежка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 2-нитка |
| Фасон | міні |
| Ширина по стьобах | S - 66см; M — 68 см; L - 70см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 35см; M - 36см; L - 37см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴




