
Вишуканий корсет із мереживом - білий цвет, M (є розміри)
1 090 ₴
- В наявності
- Код: 250706
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишуканий сітчастий корсет із мереживом — це ефектний і жіночний варіант для стильних образів із делікатним акцентом на деталях. Поєднання прозорої сітки та мережива створює витончений силует і додає образу легкої романтичності.
Модель на широких бретелях із мереживом має приталений крій, який красиво підкреслює фігуру.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гачки |
| Колір | Білий |
| Міжнародний розмір | M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Майка |
| Візерунок | мереживо |
| Довжина переду виробу, см | S - 48см; M - 49см; L - 50см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 18см; M - 19см; L - 20см |
| Довжина по спинці, см | S - 34см; M - 35см; L - 36см |
| Застежка | Гачки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Лето |
| Склад тканини | 95% поліестер, 5% еластан |
| Стан | Нове |
| Стиль | гламурний |
| Тканина | Сітка |
| Фасон | приталений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 40см; M - 42см; L - 44см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴




