
Довга жіноча сукня в горох із мереживними вставками - рожевий цвет, S (є розміри)
1 465 ₴
- В наявності
- Код: 66060
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довга жіноча сукня в горох із мереживними вставками — це елегантний варіант із ноткою романтики, який виглядає актуально та жіночно. Класичний принт у горох поєднується з делікатним мереживом на рукавах і горловині, додаючи образу витонченості та легкого акценту.
Модель має рукави-ліхтарики, що створюють м’який об’єм і підкреслюють силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Рожевий |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Візерунок | горох |
| Довжина виробу, см | S - 140см; M - 141см; L - 142см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 22см; M - 22см; L - 22см |
| Застежка | Молния |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 70% віскоза, 30% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | гламурний |
| Тканина | Шовковий сатин |
| Фасон | максі |
| Ширина по стьобах | S - 50см; M - 52см; L - 54см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 36см; L - 38см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 46см; M - 48см; L - 50см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 465 ₴




