
Лосини жіночі однотонні в рубчик, колір чорний, 214R3109
347 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Код: 214R3109
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 93 см |
| Напівобхват стегон | 29 см |
| Напівобхват пояса | 27 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 70 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 90% нейлон, 10% спандекс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу: | Лосини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група кольору | Чорний |
| Декорування | Однотонні; У рубчик |
| Застежка | На гумці |
| Особливості крою | Приталений |
| Особливості тканини | Тягнеться |
| Стать | Жіночий |
| Посадка | Висока |
| Розмір | S-M |
| Розмірна група | Норма |
| Сезон | Весняно-літній; Весняний; Весняно-осінній; Демісезонний |
| Стиль | Повсякденний (casual) |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Ціновий сегмент | Regular |
Інформація для замовлення
- Ціна: 347 ₴





