
Оверсайз лонгслів з мереживними краями - чорний цвет, ONE SIZE
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 30897
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оверсайз лонгслів з мереживними краями — поєднання базового комфорту та ніжних жіночних деталей. Однотонна основа виглядає лаконічно й універсально, а кругла горловина додає образу акуратності та легкості.
Модель виконана у прямому вільному фасоні, який забезпечує комфортну посадку та красиво лягає по фігурі, не сковуючи рухів.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Сітка |
| Вид виробу | Лонгслив |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 59 см |
| Довжина переду виробу, см | 68 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 75см |
| Фасон | вільний |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 48 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Тканина | Трикотаж |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Китай |
| Стиль | Вечерний |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴




