
Смугастий костюм із сорочки та штанів палаццо - жовтий цвет, ONE SIZE
1 610 ₴
- В наявності
- Код: 8730
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смугастий костюм із сорочки та штанів палаццо — стильна та легка модель із витонченим акцентом. Вертикальна смужка візуально витягує силует, а мереживні вставки додають образу ніжності та жіночності.
Сорочка має вільний фасон і застібається на ґудзики, доповнена напівкруглим низом, що красиво лягає по фігурі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Жовтий |
| Стиль | Класичний |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 36 см |
| Довжина по боковому шву, см | 108 см |
| Ширина по стьобах | 62 см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 76 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 63 см |
| Довжина переду виробу, см | 77 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 75см |
| Фасон | вільний |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 45 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Тканина | Бавовна |
| Довжина по спинці, см | 81 см |
| Візерунок | смужка |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Ґудзики |
| Сезон | Демисезон |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 610 ₴




