
Лляний костюм із сорочки, прямих штанів і майки із мереживом - блакитний цвет, M (є розміри)
1 960 ₴
- В наявності
- Код: 700800
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лляний костюм із сорочки, прямих штанів і майки з мереживом — це стильний і продуманий комплект для комфортних літніх образів.
Сорочка застібається на ґудзики, має накладну кишеню спереду, напівкруглий низ і подовжену спинку, що дозволяє носити її як навипуск, так і в заправленому варіанті. Широкі прямі штани на резинці із зав’язками забезпечують комфортну посадку, доповнені врізними бічними кишенями та внутрішньою підкладкою у вигляді шортів для більшої зручності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Блакитний |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Повсякденний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Костюм-трійка |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 69см; M - 70см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 110см; M - 110см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 77см; M - 77см |
| Довжина по спинці, см | S - 74см; M - 75см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 74см; M — 74 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 47см; M - 47см |
| Застежка | Ґудзики |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 60% бавовна, 20% акрил, 20% поліестер |
| Стан | Нове |
| Тканина | Лён |
| Фасон | вільний |
| Ширина по поясу, см | S - 36см; M - 37см |
| Ширина по стьобах | S - 52см; M - 54см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 60см; M - 62см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 960 ₴




