
Вільний костюм із кардигана, футболки та штанів-аладінів - джинс цвет, M (є розміри)
2 195 ₴
- В наявності
- Код: 86900
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вільний костюм із кардигану, футболки та штанів-аладінів — це комфортний і стильний комплект для повсякденних образів у розслабленому casual-стилі. М’яка тканина гарно тягнеться, забезпечуючи свободу рухів і комфорт протягом усього дня.
Довгий кардиган без застібки додає образу легкості та створює ефект багатошаровості.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Джинс |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Джинс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Костюм-трійка |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 123см; M - 124см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 111см; M - 111см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 81см; M - 81см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 70см; M - 70см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 38см; M — 38 см |
| Застежка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 60% бавовна, 20% акрил, 20% поліестер |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | вільний |
| Ширина по поясу, см | S - 37см; M — 38 см |
| Ширина по стьобах | S - 70см; M - 72см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 60см; M - 62см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 195 ₴




