
Котоновий костюм із сорочки та спідниці-шортів - білий цвет, ONE SIZE
1 770 ₴
- В наявності
- Код: 10620
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Котоновий костюм із сорочки та спідниці-шортів — це стильний і комфортний комплект для сучасних літніх образів. Однотонний дизайн виглядає лаконічно та легко комбінується з базовими речами гардероба, створюючи актуальний casual-образ.
Сорочка з довгими рукавами застібається на кнопки, має напівкруглий низ і накладні кишені спереду, що додають практичності та завершеності дизайну.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Кнопки |
| Колір | Білий |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Повсякденний |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 см |
| Довжина по боковому шву, см | 31 см |
| Ширина по стьобах | 54см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 7см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 52 см |
| Довжина переду виробу, см | 54см |
| Довжина рукава від горловини, см | 70см |
| Фасон | вільний |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 42см |
| Склад тканини | 65% котон, 35% поліестер |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Тканина | Котон |
| Довжина по спинці, см | 60см |
| Візерунок | однотонний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Кнопки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 770 ₴




