
Жіноча сукня на бретелях в горох із мереживом - рожевий цвет, M (є розміри)
1 515 ₴
- В наявності
- Код: 6665
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий сарафан в горох із мереживом — це ніжний і жіночний варіант для легких літніх образів. Класичний принт у горох гармонійно поєднується з делікатним мереживом, яке прикрашає виріз спереду та додає образу витонченості.
Модель має регульовані бретелі та потайну блискавку збоку для зручності у носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Рожевий |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Вид виробу | Сарафан |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Візерунок | горох |
| Довжина виробу, см | S - 140см; M - 142см; L - 144см |
| Застежка | Молния |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 70% віскоза, 30% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | гламурний |
| Тканина | Шовковий сатин |
| Фасон | максі |
| Ширина по стьобах | S - 46см; M - 48см; L - 50см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 40см; M - 42см; L - 44см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 40см; M - 42см; L - 44см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 515 ₴




