
Квіткова довга сукня з мереживними вставками - чорний цвет, M (є розміри)
1 505 ₴
- В наявності
- Код: 26338
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Квіткова довга сукня з мереживними вставками — це ніжний і витончений варіант для жіночних образів із романтичним настроєм. Квітковий принт додає легкості та свіжості, а мереживні деталі на горловині роблять образ більш делікатним і елегантним.
Модель застібається на блискавку на спинці, має короткий рукав і приталений верх, який красиво підкреслює фігуру.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Візерунок | квітковий |
| Довжина виробу, см | M - 121см; L - 122см |
| Довжина рукава від горловини, см | M - 17см; L - 17см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | M - 3см; L - 3см |
| Застежка | Молния |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Розмір на фото | M |
| Склад тканини | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | гламурний |
| Тканина | Бавовна |
| Фасон | міді |
| Ширина по стьобах | M - 50см; L - 52см |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 36см; L - 38см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | M - 42см; L - 46см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 505 ₴




