
Сукня в горох на бретелях - бірюзовий цвет, ONE SIZE
1 250 ₴
- В наявності
- Код: 8371
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сукня в горох на бретелях — це жіночний і витончений варіант для легких літніх образів. Класичний принт у горох додає моделі романтичного настрою та робить її актуальною для прогулянок, відпочинку чи особливих моментів.
Модель має регульовані бретелі, що дозволяють комфортно підлаштувати посадку по фігурі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бірюзовий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 35 см |
| Ширина по стьобах | 80см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 38см |
| Фасон | міді |
| Склад тканини | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Тканина | Бавовна |
| Візерунок | горох |
| Країна | Китай |
| Стиль | Повсякденний |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
| Довжина виробу, см | 123 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴




