
Жіночі штани-аладіни - чорний цвет, ONE SIZE
1 180 ₴
- В наявності
- Код: 69360
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночі штани-аладіни — це комфортний і стильний варіант для повсякденних образів у розслабленому casual-стилі. Вільний фасон забезпечує легкість рухів і створює сучасний силует, який виглядає актуально та невимушено.
Пояс виконаний на тонкій еластичній резинці та доповнений зав’язками, що дозволяють зручно регулювати посадку на талії.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Літо |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 36 см |
| Довжина по боковому шву, см | 100см |
| Ширина по стьобах | 82 см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 64 см |
| Фасон | джогер |
| Склад тканини | 70% бавовна, 30% поліестер |
| Вид виробів | Штани |
| Тканина | Бавовна |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Китай |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180 ₴




