
Коротка легка спідниця - кремовий цвет, ONE SIZE
795 ₴
- В наявності
- Код: 66030
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коротка легка спідниця — це ніжний і універсальний варіант для літніх образів із легким та повітряним силуетом. Легка тканина красиво рухається при ходьбі та додає образу жіночності й невимушеності.
Модель має розкльошений фасон, який створює плавні лінії та забезпечує комфорт у носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Кремовий |
| Сезон | Літо |
| Вид спідниці | Розкльошені |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 32 см |
| Довжина по боковому шву, см | 41 см |
| Ширина по стьобах | 62 см |
| Фасон | міні |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Вид виробів | Спідниця |
| Тканина | Фактурний батист |
| Візерунок | однотонний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Китай |
| Стиль | гламурний |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴




