
Однотонна футболка з драпіруванням та розрізом на спині - лавандовий цвет, L (є розміри)
800 ₴
- В наявності
- Код: 8543
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однотонна футболка з драпіруванням та розрізом на спині — це стильний варіант базового одягу з оригінальними акцентами. Лаконічний дизайн у поєднанні з продуманими деталями робить модель сучасною та легкою для щоденних стилізацій.
Футболка має круглу горловину та вільний фасон, який забезпечує комфорт і свободу рухів.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Лавандовий |
| Міжнародний розмір | L |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 60см; M - 60см; L - 61см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 36см; M - 36см; L - 37см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 8см; M - 8см; L - 9см |
| Застежка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Лето |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | гламурний |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | з оборками |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 46см; M - 48см; L - 50см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴




