
Короткі джинсові жіночі шорти - бежевий цвет, M (є розміри)
1 120 ₴
- В наявності
- Код: 36350
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Короткі джинсові жіночі шорти — це стильна база для літніх образів, яка поєднує комфорт і актуальний фасон. Розкльошений крій додає легкості силуету та забезпечує зручність у носінні навіть у спекотну погоду.
Модель має втачний пояс із петлями, що дозволяє доповнювати образ ременем.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Бежевий |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Тип товару | Шорти |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Шорті |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 33см; M - 33см; L - 34см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 7см; M - 7см; L - 8см |
| Застежка | Молния |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 96% котон, 2% поліефірнее волокно, 2% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Джинс |
| Фасон | міні |
| Ширина по стьобах | S - 52см; M - 54см; L - 56см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 36см; M - 38см; L - 40см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 120 ₴




