
Трикотажні короткі шорти із прошвою - білий цвет, M (є розміри)
1 010 ₴
- В наявності
- Код: 37200
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трикотажні короткі шорти із прошвою — це легкий і комфортний варіант для літніх повсякденних образів. Поєднання м’якого трикотажу та ніжної прошви додає моделі жіночності та робить дизайн більш цікавим і стильним.
Модель має еластичну резинку в поясі, що забезпечує комфортну посадку та свободу рухів.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Тип товару | Шорти |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Шорті |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 39см; M - 39см; L - 40см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 9см; M - 9см; L - 10см |
| Застежка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стьобах | S - 62см; M - 64см; L — 66 см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 32см; M - 33см; L - 34см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴




