
Лляні класичні шорти - бежевий цвет, M (є розміри)
1 190 ₴
- В наявності
- Код: 68043
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лляні класичні шорти — це стильний і комфортний варіант для літніх образів у casual та smart-casual стилі. Натуральна лляна тканина дарує легкість і комфорт навіть у спекотну погоду, а лаконічний дизайн виглядає актуально та елегантно.
Модель застібається на блискавку та ґудзик, має пояс із петлями, що дозволяє доповнювати образ ременем.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Бежевий |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Тип товару | Шорти |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Шорті |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 40см; M - 41см; L — 41 см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 9см; M - 10см; L - 10см |
| Застежка | Молния |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 80% льон, 20% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Лён |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стьобах | S - 62см; M - 64см; L — 66 см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 36см; L - 38см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴




