
Корсетний топ у сітку з мереживом - білий цвет, M (є розміри)
1 070 ₴
- В наявності
- Код: 91081
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корсетний топ у сітку з мереживом — це витончений і стильний варіант для акцентних жіночних образів. Напівпрозора сітка у поєднанні з мереживом створює легкий і ефектний силует, який виглядає сучасно та елегантно.
Модель має регульовані бретелі з мереживом, що дозволяють комфортно підлаштувати посадку по фігурі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гачки |
| Колір | Білий |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид виробу | Топ |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Майка |
| Візерунок | мереживо |
| Довжина переду виробу, см | S - 46см; M - 47см; L - 48см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 21см; M - 22см; L - 23см |
| Довжина по спинці, см | S - 38см; M - 39см; L - 40см |
| Застежка | Гачки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 95% поліестер, 5% еластан |
| Стан | Нове |
| Стиль | гламурний |
| Тканина | Сітка |
| Фасон | приталений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 39см; M - 41см; L - 43см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴




