
Блузка жіноча з принтом, колір коричневий, 230R1501
231 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Код: 230R1501
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | XL-XXL |
| Довжина виробу | 68 см |
| Довжина рукава (см) | 30 см |
| Напівобхват грудей | 56 см |
| Ширина плечей | 44 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 100% віскоза |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Віскоза |
| Колір | Коричневий |
| Вид виробу | Блузка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вырез | V-подібний |
| Група кольору | Коричневий |
| Декорування | з принтом |
| Довжина рукава | З короткими рукавами |
| Особливості крою | Вільний |
| Особливості моделі | З капюшоном і кишенями |
| Особливості тканини | Тягнеться |
| Стать | Жіночий |
| Розмір | XL-XXL |
| Розмірна група | Напівбатал |
| Сезон | Весняно-літній; Летний |
| Стиль | Повсякденний (casual) |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Ціновий сегмент | Regular |
Інформація для замовлення
- Ціна: 231 ₴




