
Котоновий костюм із сорочки з коротким рукавом та спідниці-шортів - пудра цвет, ONE SIZE
1 700 ₴
- В наявності
- Код: 10690
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Котоновий костюм із сорочки з коротким рукавом та спідниці-шортів — це стильний і комфортний комплект для легких літніх образів. Натуральна котонова тканина приємна до тіла та чудово підходить для щоденного носіння у теплу пору року.
Сорочка застібається на кнопки, має короткі рукави, напівкруглий низ і накладні кишені спереду, які додають образу практичності та casual-настрою.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Кнопки |
| Колір | Пудра |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Молодіжний |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 33 см |
| Довжина по боковому шву, см | 31 см |
| Ширина по стьобах | 52 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 54см |
| Довжина переду виробу, см | 55 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 30см |
| Фасон | міні |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 4 см |
| Склад тканини | 100% котон |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Тканина | Котон |
| Довжина по спинці, см | 59 см |
| Візерунок | однотонний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Кнопки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴




