
Квіткова сукня з мереживом - м'ятний цвет, S (є розміри)
1 475 ₴
- В наявності
- Код: 66061
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Квіткова сукня з мереживом довжини міді — це ніжний і жіночний варіант для легких та елегантних образів. Принт із квітами додає свіжості, а мереживні вставки на рукавах і горловині підкреслюють витонченість і делікатність дизайну.
Модель має рукави-ліхтарики, що створюють м’який об’єм і додають романтичного настрою.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Візерунок | квітковий |
| Довжина виробу, см | S - 130см; M - 130см; L - 130см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 22см; M - 23см; L - 24см |
| Застежка | Молния |
| Клас | Середній клас |
| Колір | М'ятний |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 70% віскоза, 30% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | Вечерний |
| Тканина | Шовковий сатин |
| Фасон | міді |
| Ширина по стьобах | S - 46см; M - 49см; L - 52см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 37см; L - 40см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 44см; M - 47см; L - 50см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 475 ₴




