
Довга квіткова сукня з мереживом - м'ятний цвет, M (є розміри)
1 470 ₴
- В наявності
- Код: 6625
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довга квіткова сукня з мереживом — це витончений і романтичний варіант для жіночних образів із легким вінтажним настроєм. Квітковий принт у поєднанні з мереживними деталями створює ніжний та елегантний силует.
Модель має рукави-ліхтарики, які додають образу легкості та підкреслюють жіночність.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Візерунок | квітковий |
| Довжина виробу, см | S - 136см; M - 138см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 20см; M - 20см |
| Застежка | Молния |
| Клас | Середній клас |
| Колір | М'ятний |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 70% віскоза, 30% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | Вечерний |
| Тканина | Шовковий сатин |
| Фасон | максі |
| Ширина по стьобах | S - 50см; M - 52см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 36см; M — 38 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 44см; M - 46см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴




