
Коротка сукня в горох із мереживом - молочний цвет, S (є розміри)
1 395 ₴
- В наявності
- Код: 6630
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коротка сукня в горох із мереживом — це ніжний і романтичний варіант для жіночних літніх образів. Класичний принт у горох у поєднанні з делікатним мереживом створює витончений і стильний силует.
Модель має рукави-ліхтарики, які додають образу легкості та підкреслюють романтичний настрій сукні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Молочний |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Візерунок | горох |
| Довжина виробу, см | S - 87см; M — 88 см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 22см; M - 22см |
| Застежка | Молния |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 70% віскоза, 30% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | Вечерний |
| Тканина | Шовковий сатин |
| Фасон | міні |
| Ширина по стьобах | S - 48см; M - 50см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 36см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 46см; M - 48см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴




