
Квіткова сукня з акцентом на талії - молочний цвет, M (є розміри)
1 685 ₴
- В наявності
- Код: 88700
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Квіткова сукня з акцентом на талії — це витончений і жіночний варіант для романтичних та елегантних образів. Квітковий принт додає легкості й ніжності, а продуманий крій красиво підкреслює силует.
Модель має акуратний комірець і декоративні ґудзики по всій довжині, які гармонійно доповнюють дизайн.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Молочний |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Візерунок | горох |
| Довжина виробу, см | S - 137см; M - 138см; L - 139см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 38см; M - 38см; L - 38см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 11см; M - 11см; L - 11см |
| Застежка | Ґудзики |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 70% віскоза, 30% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | Вечерний |
| Тканина | Шовковий сатин |
| Фасон | максі |
| Ширина по стьобах | S - 72см; M - 74см; L - 76см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 36см; M - 37см; L - 38см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 45см; M - 47см; L - 49см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 685 ₴




