
Трикотажні штани вільного крою - кавовий цвет, M (є розміри)
930 ₴
- В наявності
- Код: 700901
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трикотажні штани вільного крою — це комфортний і універсальний варіант для щоденних образів у relaxed-casual стилі. М’який трикотаж приємний до тіла та забезпечує свободу рухів протягом усього дня.
Модель має прямий вільний фасон, який виглядає сучасно та легко комбінується з різними елементами гардеробу.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон штанів | Прямі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Штани |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 107см; M - 107см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 75см; M - 75см |
| Застежка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Кавовий |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 70% бавовна, 30% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | прямий |
| Ширина по стьобах | S - 58см; M - 60см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 36см; M - 37см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴




