
Джинсова мініспідниця з кокеткою - блакитний цвет, 36р (є розміри)
1 235 ₴
- В наявності
- Код: 7430
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джинсова мініспідниця з кокеткою — це стильний і сучасний варіант для трендових повсякденних образів. Денім у поєднанні з акцентними швами та кокеткою створює виразний силует і додає моделі актуального fashion-настрою.
Модель виконана без втачного пояса, застібається на блискавку та ґудзик, забезпечуючи комфортну посадку.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Блакитний |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Денім |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Спідниця |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 34см; 36 - 47см; 38 - 47см; 40 - 47см |
| Застежка | Молния |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір жіночого одягу | 36 |
| Розмір на фото | 34 |
| Склад тканини | 100% котон |
| Стан | Нове |
| Тканина | Джинс |
| Фасон | міні |
| Ширина по стьобах | 34 - 46см; 36 - 48см; 38 - 50см; 40 - 52см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 35см; 36 - 37см; 38 - 39см; 40 - 41см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 235 ₴




