
В'язана футболка-поло із ґудзиками - молочний цвет, ONE SIZE
731 ₴
- В наявності
- Код: 0102
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В’язана футболка-поло — стильна та зручна модель, що поєднує класичні елементи та сучасний вільний крій. М’яка в’язана тканина приємна до тіла та забезпечує комфорт протягом дня.
Модель має комірець та планку з ґудзиками під комірцем, що додає виробу елегантного вигляду.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Молочний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Стиль | Класичний |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 50см |
| Довжина переду виробу, см | 50см |
| Довжина рукава від горловини, см | 22 см |
| Фасон | поло |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 1см |
| Склад тканини | 50% акрил, 50% бавовна |
| Вид виробів | Футболка |
| Тканина | В'язка |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Ґудзики |
| Сезон | Демисезон |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 731 ₴




