
Трикотажна футболка вільного фасону з принтом - білий цвет, M (є розміри)
735 ₴
- В наявності
- Код: 8517
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трикотажна футболка вільного фасону з принтом — це стильний і комфортний варіант для повсякденних образів із трендовим акцентом. Принти та написи додають моделі оригінальності й роблять її яскравою деталлю гардеробу.
Модель має круглу горловину, опущені плечі та вільний крій, який забезпечує комфорт і свободу рухів.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Білий |
| Міжнародний розмір | M |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | інше |
| Довжина переду виробу, см | S - 67см; M — 68 см; L - 69см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 35см; M - 35см; L - 36см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 9см; M - 9см; L - 10см |
| Застежка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Лето |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 53см; M - 55см; L - 57см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735 ₴




