
Базова футболка з акцентною спинкою - кавовий цвет, S (є розміри)
740 ₴
- В наявності
- Код: 70090
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Базова футболка з акцентною спинкою — це стильний варіант повсякденного одягу з оригінальними деталями, які додають образу сучасного характеру. Лаконічний дизайн легко вписується у базовий гардероб та дозволяє створювати комфортні casual-образи.
Модель має круглу горловину та опущені пройми, що створюють розслаблений і актуальний силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Кавовий |
| Міжнародний розмір | S |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 60см; M - 61см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 32см; M - 32см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 11см; M - 11см |
| Застежка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Лето |
| Склад тканини | 70% бавовна, 30% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | гламурний |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | з оборками |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 46см; M - 47см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴




