
Однотонний спортивний костюм із шортів та футболки - світло-сірий цвет, S (є розміри)
1 830 ₴
- В наявності
- Код: 30270
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однотонний спортивний костюм із шортів та футболки — це комфортний і стильний варіант для активного дня та розслаблених casual-образів. Вільний крій забезпечує свободу рухів, а необроблені краї додають комплекту трендового й невимушеного вигляду.
Футболка має опущені пройми, що створюють relaxed-силует, та накладну кишеню спереду, яка додає практичності й акценту дизайну.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Світло-сірий |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Застежка | Без застежки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 67см; M — 67 см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 46см; M - 47см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 16см; M - 16см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 45см; M - 45см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 16см; M - 16см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 70% бавовна, 30% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 2-нитка |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стьобах | S - 66см; M — 68 см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 36см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 62см; M - 63см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 830 ₴




