
Трикотажний однотонний костюм із короткої футболки та широких штанів - блакитний цвет, S (є розміри)
1 350 ₴
- В наявності
- Код: 7032
Трикотажний однотонний костюм із короткої футболки та широких штанів — це комфортний і стильний комплект для сучасних повсякденних образів. Еластична трикотажна тканина гарно тягнеться, забезпечуючи зручність у носінні та свободу рухів протягом усього дня.
Коротка приталена футболка з круглою горловиною красиво підкреслює силует і гармонійно поєднується з широкими штанами.
Прямий низ додає моделі лаконічності та робить її універсальною для різних стилізацій. Штани прямого фасону мають тонку резинку із зав’язками, що дозволяє комфортно регулювати посадку по талії. Модель без кишень виглядає акуратно та мінімалістично.
Костюм чудово підходить для прогулянок, відпочинку, подорожей або домашніх образів. Його можна носити комплектом або комбінувати окремо з джинсами, футболками, топами, худі чи сорочками, створюючи стильні та комфортні casual-стилізації.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Футболка |
| Низ | Штани |
| Колір | Блакитний |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 60% бавовна, 20% акрил, 20% поліестер |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 37см; M — 38 см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 107см; M — 84 см |
| Ширина по стьобах | S - 66см; M — 68 см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 84см; M — 84 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 43см; M - 45см |
| Довжина переду виробу, см | S - 40см; M - 107см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 22см; M - 22см |
| Фасон | вільний |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 4см; M - 4см |
| Склад тканини | 60% бавовна, 20% акрил, 20% поліестер |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Тканина | Трикотаж |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
- Ціна: 1 350 ₴




