
Літній котоновий костюм із сорочки та шортів - пудра цвет, M (є розміри)
1 445 ₴
- В наявності
- Код: 86053
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літній котоновий костюм із сорочки та шортів — це комфортний і практичний комплект для щоденних літніх образів. Натуральна котонова тканина приємна до тіла та забезпечує легкість і комфорт навіть у спекотну погоду.
Сорочка з короткими рукавами застібається на кнопки та доповнена двома накладними кишенями спереду, що додають образу casual-настрою та практичності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Кнопки |
| Колір | Пудра |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Молодіжний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 54см; M - 54см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 42см; M - 42см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 11см; M - 11см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 39см; M — 39 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 15см; M — 15 см |
| Застежка | Кнопки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 100% котон |
| Стан | Нове |
| Тканина | Котон |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стьобах | S - 58см; M - 60см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 36см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 52см; M - 52см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 445 ₴




