
Коротка квіткова сукня із рукавами-ліхтариками - молочний цвет, S (є розміри)
1 445 ₴
- В наявності
- Код: 8851
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коротка квіткова сукня із рукавами-ліхтариками — це ніжний і романтичний варіант для жіночних літніх образів. Квітковий принт додає легкості та свіжості, а продуманий крій красиво підкреслює силует.
Модель застібається на спині та має приталений верх, який гармонійно переходить у розкльошену спідницю від талії, створюючи легкий і повітряний силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Молочний |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Візерунок | квітковий |
| Довжина переду виробу, см | S - 88см; M - 88см; L — 89 см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 33см; M - 33см; L - 33см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 10см; M - 10см; L - 10см |
| Застежка | Молния |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 70% віскоза, 30% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | гламурний |
| Тканина | Шовковий сатин |
| Фасон | міні |
| Ширина по стьобах | S - 50см; M - 52см; L - 54см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 35см; M - 37см; L - 39см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 43см; M - 44см; L - 46см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 445 ₴




