
Футболка оверсайз із написом NOPE - білий цвет, L (є розміри)
690 ₴
- В наявності
- Код: 6865
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка оверсайз із написом «NOPE» — це стильна база для сучасних casual-образів із трендовим мінімалістичним акцентом. Лаконічний напис спереду додає характеру та робить модель актуальною для щоденного гардеробу.
Модель має круглу горловину, опущені плечі та вільний oversize-фасон, який забезпечує комфорт і створює розслаблений силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Білий |
| Міжнародний розмір | L |
| Вид виробу | Футболка |
| Модель | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | напис |
| Довжина переду виробу, см | S - 62см; M - 62см; L - 62см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 40см; M - 40см; L — 41 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 10см; M - 10см; L - 11см |
| Застежка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Лето |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 58см; M - 60см; L - 62см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴




