
Oversize футболка з food-принтом - кремовий цвет, M (є розміри)
740 ₴
- В наявності
- Код: 8498
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Oversize футболка з food-принтом — це стильний і трендовий варіант для комфортних повсякденних образів. Яскравий принт із тостом і написами додає моделі грайливого настрою та робить її акцентною деталлю гардеробу.
Модель має круглу горловину та вільний oversize-фасон, який забезпечує комфорт і створює актуальний relaxed-силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Кремовий |
| Міжнародний розмір | M |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | інше |
| Довжина переду виробу, см | S - 67см; M — 68 см; L - 69см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 36см; M - 37см; L - 38см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 10см; M - 11см; L - 12см |
| Застежка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Лето |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 52см; M - 54см; L - 56см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴




